Терасна дошка купити ціна Київ

Терасна дошка ➡️ купити з натурального дерева ✔️ ціна Київ, Україна

У нас в наявності на оптовому складі терасна дошка з тропічних порід деревини. Виростає в диких лісах Індонезії, Малайзії і Бразилії. Породи деревини з яких складається терасна дошка володіють високою щільністю. А також стійкістю до гниття, короблення, механічного й атмосферного впливу. При виборі матеріалу для тераси необхідно дотримати баланс щільності до вологості.

Так як при експлуатації, чим вище щільність терасної дошки тим потрібно вище вологість навколишнього середовища. В іншому разі не вийде уникнути деформації і можуть піти тріщини. Екзотична деревина стійка до грибків, комах та інших зовнішніх впливів при експлуатації у вологому середовищі. Застосовують терасну дошку в основному на терасах. Згодом деревина набере додаткову міцність.

Терасна дошка мербау має закруглену фаску з чотирьох сторін і як правило з одного боку гладку а з іншого профільовану (дрібний вільвет) поверхню. Як показує практика доглядати за терасної дошкою у якій лицьова сторона гладка значно простіше ніж за вельветом, так як дрібні піщинки доведеться вимітати уздовж вельвету.

Терасна дошка з оптового складу в м. Київ, купити зі знижкою, ціна від імпортера.

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.