Терасна дошка масарандуба
Терасна дошка масарандуба
  • -10%
Терасна дошка масарандуба
Терасна дошка масарандуба

Терасна дошка масарандуба

1 588,50 грн 1 765,00 грн -10%
з податком

Деревина массарандуба має високу щільність тому в кліматичній зоні України схильна до кручння і розтріскування по торцях, бажаний щоденний полив.

 

Терасна дошка массарандуба одна з найбільш примхливих порід деревини. В першу чергу це сама спокійна за кольором порода деревини але в той же час одна з найбільш щільних. Тому експлуатація в Україні такої деревини важка, мається на увазі складності дотримання режиму вологості. Наш технолог рекомендує поливати дошку щодня. Такий підхід знизить внутрішнє напруження деревини. А також запобіжить утворенню мікротріщин і наскрізних тріщин на торцях.

Слід зазначити мікротріщини ніяк не впливають на експлуатацію терасна дошка масарандуба. Помітні тріщини як правило з висоти менше одного метра. Терасна дошка масарандуба кріпиться на лаги при цьому використовують якісні кріплення. На своїх об'єктах ми використовували кріплення для терасної дошки у вигляді залізної монтажної пластинки.

Зазор між дошками стандартний і складає три міліметри. Додатково покриття тіковим маслом захистить деревину від вигорання, як наслідок тераса збереже презентабельний вигляд набагато довше.

Особливо актуально стоїть питання відновлення тераси після зими, отже тікове масло нанесене після монтажу закриває пори від бруду. І по весні значно легше відмити і привезти терасу в первинний стан. Схоже останнім часом стає трендом не оновлювати терасу, це може бути через те що багато будинків зараз в стилі хай-тек.

Немає оглядів
Товар додано до списку бажань
Product added to compare.