Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
  • -10%
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік
Терасна дошка тік

Терасна дошка тік

3 820,50 грн 4 245,00 грн -10%
з податком

Виконуємо роботи по монтажу тикової палуби з герметиком!

Світла заболонь стовбура тіка буває шириною від двох до трьох сантиметрів. Ядро деревини від жовтого до темно-коричневого кольору, іноді з темними оливково-коричневими або чорними смугами.

Тик терасна дошка як правило з обох сторін гладка, так як тік має щільність нижче вітчизняного дуба і вище сосни, якщо наносити профілювання, або вільвет то таке профілювання дуже швидко прийде в непридатність.

 

Укласти палубу на яхті або зробити вологостійку підлогу в приміщенні в першу чергу допоможе терасна дошка тік. Також слід зазначити деревина має унікальні властивості стійкості до вологи і зміни геометрії при перепадах вологості. Ще деревину тік називають корабельним деревом. Так як існує безліч яхт з тика прослужили понад ста років в агресивних умовах експлуатації океану. Додатково деревину тік ми поставляємо також у вигляді столярної заготовки або у вигляді готового виробу як терасна дошка з чотирьох сторонньої фаскою. Так як деревина тік володіє винятковою стійкістю до вологи.

Терасна дошка з деревини тік може прослужити більше ста років і не втратить своїх експлуатаційних якостей бо країна походження Індія та Індонезія. Отже терасна дошка з Індії виготовляється з дикоростучої деревини. Хоча терасна дошка з Індонезії як правило виготовляється з плантаційного тіка.

Вартість терасної дошки з тіку товщиною 19мм шириною 95мм СОРТ А довжиною від 1000 до 2500мм 150 USD за 1 кв/м, вартість у гривні залежить від курсу USD на день оплати.

Завжди робимо знижки, телефонуйте уточнюйте ціни.

Термооброблена терасна дошка тік, як правило Костеріканскій тік як правило привезений з Італії. Також вітчизняні продавці називають італійським тіком - деревину висушену практично до стану вуглинки, близько 2%, і має більш темний колір. В результаті така обробка приховує наявні дефекти деревини, такі як заболонь, червоточини і тд... і набуває крихкість. У нас такого матеріалу немає, ми пропонуємо тільки тік хорошої якості нічим не оброблений.

Перш за все терасну дошку з тіка укладають на лаги. Ми використовуємо надійне приховане залізне кріплення щоб прикріпити дошку до лаги. Додатково лагу кріпимо до основи за допомогою анкерів. Ми можемо виконати монтаж під ключ. Або проконсультувати Ваших будівельників і пояснити всі нюанси укладання.

Немає оглядів
Товар додано до списку бажань
Product added to compare.